SYSTEMY
WYSTAWIENNICZE
Nowoczesne nośniki do prezentacji, jakimi są systemy wystawiennicze, doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach, targach, szkoleniach, konferencjach, sympozjach. To doskonałe tło do udzielenia wywiadu mediom, rozmów z kontrahentami lub do prezentacji firmy. Systemy te są wygodne w użytkowaniu ze względu na swoją mobilność. Gotowe do szybkiego montażu i demontażu. Posiadają opakowanie ochronne - transportowe. Wykonujemy roll-upy, najczęściej w rozmiarach: 85x200cm, 100x200cm i 120x200cm. Najpopularniejsza u nas ścianka POP-up o konstrukcji modułowej 3x3 łukowa wraz z grafiką.  W zestawie jest również sztywny  kufer - trybunka na którym zawieszamy grafikę.  Realizujemy zamówienia na trybunki, lady promocyjne, degustacyjne, standy, itp.
EKSPOZYTORY
MAKIETY
Ekspozytory na produkty, półki, tablice, standy, próbniki oraz inne elementy wystawiennicze wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Na potrzeby filmu, spotów reklamowych, wydarzeń plenerowych, wykonujemy makiety i dekoracje.
EKSPOZYCJE
TARGOWE
Projektujemy i wykonujemy ekspozycję targową. Na zamówienie przygotowujemy elementy dekoracyjne wraz z ekspozycją towaru klienta. W ofercie naszej mamy również druk wielkoformatowy, który naklejamy na ściany stoiska. Wykonujemy banery, plakaty, plansze, logo płaskie i przestrzenne,  napisy fryzowe, znaki cięte laserowo, napisy wycinane ploterem, elementy przestrzenne stojące i podwieszane.