REKLAMA
NA POJAZDACH
Oferujemy wykonanie reklamy na wszelkiego typu  pojazdach: samochodach osobowych, dostawczych,  ciężarowych, naczepach, autobusach, tramwajach, pociągach, pojazdach budowlanych, motocyklach, skuterach, rikszach, rowerach, łodziach, motorówkach, jachtach, szybowcach, samolotach.

Wykonujemy napisy i znaki graficzne wycinane z folii  reklamowej (grafika wektorowa).

Grafikę wydrukowaną na specjalnej folii samoprzylepnej, aplikowaną na pojazd. Wydruk może być dodatkowo zabezpieczony laminatem.

Grafikę na szyby pojazdu z nadrukiem na folii typu Way Vision (materiał perforowany, widoczność na zewnątrz pojazdu). Wydruk można dodatkowo zabezpieczony laminatem.

Grafikę na plandekach pojazdu.

Grafikę do zastosowania w warunkach ekstremalnych. O zwiększonej odporności na różnice temperatur, odpowiednio zabezpieczoną na zarysowania.

Reklamę magnetyczną (specjalny magnes pozwalający zdjąć lub przymocować reklamę do karoserii samochodu).
REKLAMY
SZYLDY
STOJAKI
Tablica, szyld, stojaki to znakomity sposób na promowanie firmy, produktu lub usługi. W ten sposób oznakujemy drogi dojazdowe do przedsiębiorstwa. Firma będzie doskonale widoczna w ciągu ulicy. Tablice są wykonywane na różnych materiałach podkładowych. Grafikę drukujemy na folii samoprzylepnej lub wycinamy ploterem w postaci wektorowej. Plansze wykonujemy również ze specjalnej folii odblaskowej widocznej nocą.
LITERY 3D
Oferujemy wykonanie liter przestrzennych, blokowych w różnorodnych technikach:
- litery przestrzenne podświetlane LED, bok AL
- litery z pleksiglasu, również ze specjalnymi dystansami mocującymi,
- litery z pleksiglasu 3D (podwójnej grubości 6 mm), również ze specjalnymi dystansami mocującymi,
- litery z pleksiglasu z kolorowym licem,
- litery z PCV,
- litery z dibondu lub aluminium,
- litery z drewna,
- litery ze styroduru lub styropianu.
Wykonujemy napisy i znaki przestrzenne - 3D dla centrów handlowych.
WITRYNY
OKNA
Oferujemy Państwu profesjonalne naklejanie grafiki na witrynach sklepowych, restauracyjnych, pomieszczeniach biurowych, w galeriach handlowych.

Reklama może być nadrukowana na folii do aplikacji na witrynę. Nadruk wykonujemy na foliach typu szronionej szkło (szare, srebrne, złote, błękitne), na folii One Way Vision (perforowana, widoczność od wewnątrz), foliach kolorowych, folii bezbarwnej, folii do łatwego przyklejenia.

Grafika na witrynę w postaci wyciętej folii ploterem wektorowym: napisy, litery, informacje o godzinach otwarcia lub inne elementy graficzne. Łączymy techniki drukowane z grafiką wektorową co daje znakomity efekt.